• Urządzenia warsztatowe

Urządzenia warsztatowe

W każdym warsztacie niezbędny jest sprzęt, który umożliwi wykonywanie konkretnych prac oraz ułatwi naprawy bądź tworzenie nowych konstrukcji. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu, w którym szeroki wybór narzędzi warsztatowychzadowoli najbardziej wymagających Klientów. Wysoka jakość proponowanych urządzeń oraz narzędzi pozwoli na komfortową i bezproblemową pracę, zapewniając bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności. Urządzenia warsztatowestanowią niezbędnik w każdym profesjonalnym warsztacie, ale można je również wykorzystać w warsztacie przydomowym. W naszym katalogu znajdą Państwo nie tylko sprzęt, który połączy zalety hydrauliki i pneumatyki, takie jak zestawy hydrauliczno-pneumatyczne, ale również różnego rodzaju prasy, ściągacze do ramion czy ściągacze przegubów i wiele innych.

Ułatwiające pracę w warsztacie prasy pneumatyczno-hydrauliczne

Co sprawia, że prasa pneumatyczno-hydrauliczna jest jednym z najlepszych urządzeń warsztatowychdo ciężkich, wysiłkowych zadań? Sprawdzi się nie tylko w profesjonalnym warsztacie, ale również w domowym garażu, na przykład przy naprawie samochodów. Specyfika wykonania prasy czyni ją niezwykle wydajną, bowiem łączy najlepsze zalety zarówno hydrauliki jak i pneumatyki. Pozwoli ona Państwu całkowicie wyeliminować problem z brakiem wystarczającej siły docisku oraz wykona zadania fizycznie dla człowieka niemożliwe, takie jak dociskanie przedmiotów z mocą nawet do 50 ton. Oferujemy różne wielkości sprzętu w dwóch dostępnych siłach nacisku — do 50 ton oraz do 30 ton. Do niewielkich, ręcznych prac polecamy Państwu ściągacze do ramion wycieraczek czy ściągacz sworzni, przegubów, końcówek drążka i łożysk. Szeroki wybór pozwoli dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dobór odpowiedniego zestawu do prasy

 

Jeśli posiadają Państwo prasę pneumatyczno-hydrauliczną kolejnym elementem jest dobór odpowiedniego zestawu, który go uzupełni. W naszym sklepie polecamy zestawy zarówno do pras 50 tonowych jak i 30 tonowych. Są idealnie dopasowane do proponowanych przez nas pras, dzięki czemu gwarantowane jest ich bezproblemowe działanie. Narzędzia warsztatowe, jakie proponujemy, składają się głównie na dwustopniową pompkę, manometr, który pozwoli na kontrolę nacisku oraz siłownik, który umożliwi precyzyjną pracę zarówno w pionie jak i poziomie. Dwie sekcje pompek dostępne w zestawach umożliwią o wiele bardziej precyzyjną pracę. Z takim zestawem każde zadanie w warsztacie stanie się wykonalne, a co najważniejsze znacznie prostsze i szybsze.