• Skrzynki na listy

Nowoczesna skrzynka na listy musi być trwała, solidna i przede wszystkim atrakcyjna wizualnie. Nasze produkty mogą pochwalić się tymi wszystkimi cechami Wysokiej jakości stal szlachetna lub galwanizowana jest odporna na uszkodzenia czy też niesprzyjającą pogodę, a malowanie metodą proszkową nadaje im atrakcyjnego wyglądu. Do gotowej skrzynki dołączamy elementy montażowe (śruby, kołki rozporowe i klucze). Osobno można również zamówić listwy montażowe. Niektóre modele posiadają specjalne miejsce na gazety, prenumeraty lub ulotki.

Bezpiecznie i schludnie - najlepsze skrzynki na listy

Jeśli zależy Ci na wygodzie i estetyce w kwestii odbioru poczty, koniecznie zamów jedną z naszych nowoczesnych skrzynek na listy. Oto, dlaczego warto to zrobić:

  • Wszyscy oczekujemy, że dostarczana nam poczta doczeka w nienaruszonym stanie do chwili, w której będziemy mogli ją odebrać. Właśnie dlatego nasze skrzynki pocztowe są tak solidnie wykonane. Otworzyć je może jedynie właściciel za pomocą dołączonych do zestawu kluczy, więc ich zawartość trafi wyłącznie do adresata.
  • Konstrukcja chroni korespondencję przed negatywnymi zjawiskami atmosferycznymi. Żaden śnieg czy deszcz nie zniszczą listów. Do tego, dzięki osobnemu otworowi na gazety, codzienna prasa będzie na wyciągnięcie ręki bez konieczności sięgania po klucze. 
  • Uwagę przykuwa też design - nowoczesna skrzynka na listy jest nie tylko praktyczna, ale również estetyczna i świetnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Proponowane warianty przyjmują ciekawe formy, pasujące do nowoczesnego budownictwa i są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. 
  • Skrzynka na listy na ogrodzenie chroni nie tylko dostarczone przesyłki, ale również prywatność, gdyż listonosz nie musi wchodzić na teren posesji, by zostawić listy.

Skrzynki pocztowe są, jak wizytówka

Inwestujemy wiele czasu i pieniędzy w to, aby nasz dom pięknie się prezentował. Kupujemy meble, wymieniamy elewację i drzwi, stawiamy nowe ogrodzenie. Byłaby wielka szkoda, gdyby tyle wysiłku miało pójść na marne z powodu staromodnej, odrapanej skrzynki na listy, “ozdobionej” płatami łuszczącej się farby. Dlatego czym prędzej pozbądź się jej i wymień na nowoczesną skrzynkę na listy, która będzie stanowić miłe dopełnienie całości. Takie pozorne drobiazgi naprawdę mają duży wpływ na wygląd całej posesji. Wybierz spośród wielu modeli - gładkich, o jednolitej strukturze lub ozdobionych ciekawymi motywami w postaci wycięć typu fala, pionowe lub poziome pasy, kółka czy kwadraty. Oferujemy skrzynki o prostym kroju w formie prostokąta lub z lekko zaokrągloną częścią przednią.