• Podpory samochodowe

Każdemu kierowcy może przytrafić się awaria pojazdu. Mając podpory samochodowe, unikniesz wizyty u mechanika w sytuacji, kiedy jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie. Jeśli naprawa wymaga podniesienia pojazdu, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i używaj wytrzymałych stojaków samochodowych, które sprawdzają się w wielu momentach i umożliwiają uniesienie nawet cięższych aut.

Kobyłki samochodowe przydatne w różnych sytuacjach

Podniesienie samochodu niezbędne jest w celu wykonania mniejszych i większych napraw. Nie wszystkie wymagają jednak pomocy mechanika. Wiele prostych czynności można wykonać samodzielnie. To sprawia, że kobyłki samochodowe zasługują na uwagę nie tylko zawodowych mechaników, ale wszystkich kierowców. Ich przydatność w aucie jest niepodważalna. Naprawy w garażu są bezpieczne, a rozmiar i możliwość składania powoduje, że podpory samochodowe można zabierać także w podróż. Jeśli pojazd odmówi dalszej jazdy, dokonasz niezbędnej wymiany i poprawek na miejscu zdarzenia. Nawet w przypadku konieczności większej renowacji, usprawnisz auto tak, aby dojechać do warsztatu naprawczego.

Stabilne i bezpieczne podpórki samochodowe

Naprawa pojazdu, który musi zostać uniesiony w górę, jest wymagająca. Do tego celu warto używać dobrej jakości podpórki samochodowe, które nie opadną, nie złamią się i utrzymają samochód. Gwarantują to nasze kobyłki samochodowe. Ich budowa, zastosowane do produkcji materiały i siła udźwigu sprawiają, że uniesiony pojazd jest stabilny i nie opadnie. Pozwala to spokojnie dokonać poprawek bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że na wyposażeniu fabrycznym wielu samochodów znajdują się podpory samochodowe. Istotna jest jednak ich jakość. Nasze produkty dają większą stabilność i nie załamują się nawet pod pojazdem o ciężarze 3 ton.

Stojaki samochodowe do każdego auta

Choć pełnią tę samą funkcję, samochody znacznie różnią się od siebie. Widać to już na pierwszy rzut oka. A pod maską różnic jest jeszcze więcej. Dlatego też potrzebne są różne podpórki samochodowe. Najpopularniejsze są kobyłki, umożliwiające uniesienie samochodu tylko z jednej strony. Jeśli zaś potrzebne jest uniesienie całego tyłu lub przodu pojazdu, to doskonałym rozwiązaniem będzie podnośnik żaba. Dobranie odpowiedniej podpory pozwala dokonać wszystkich potrzebnych napraw bez trudu.

Korzystając z naszej oferty możesz dodatkowo zabezpieczyć siebie i pojazd kupując gumy ochronne do podpór. Stojaki samochodowe nie przyczyniają się do zarysowania auta i są jeszcze stabilniejsze.