• Deski wolnoopadające

Zachowanie czystości w łazience jest szczególnie istotne. To tutaj myjemy się i wykonujemy wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Często to właśnie w tym miejscu przechowujemy również kosmetyki oraz chemię gospodarczą. Warto więc zainwestować w higieniczną, solidną i uniwersalną deskę WC wolnoopadającą, którą łatwo będzie utrzymać w czystości.Dzięki temu pobyt w toalecie będzie komfortowy dla wszystkich domowników. Wykonana z duroplastu lub solidnej płyty MDF jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Do przesyłki dołączamy pełen zestaw montażowy.

Ciche, uniwersalne i praktyczne - deski WC wolnoopadające

Deski do WC wolnoopadające mają kilka ważnych zalet. Są ciche, uniwersalne i praktyczne:

  • Ciche, bo dzięki swojej konstrukcji zapewniają wolne opadanie obu klap i nie czynią zbędnego hałasu. Wszyscy domownicy z pewnością to docenią.
  • Uniwersalne - deska toaletowa wolnoopadająca ma wymiary 370 mm szerokości (w najszerszym miejscu) i 455 mm długości. Wymiary otworu to 230 mm x 290 mm. Dzięki regulowanemu rozstawowi śrub mocujących w zakresie od 9, do 18 cm (duroplast) lub od 8, do 15 cm (MDF) pasują do wszystkich standardowych misek sedesowych. Wymiary śruby to: 71 (duroplast) lub 75 mm (MDF) długości całkowitej, 61 mm (długość gwintowana) i 6 mm (średnica).
  • Deska toaletowa wolnoopadająca jest również praktyczna. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki trwałym i solidnym zawiasom jest również bezpieczna w użytkowaniu. Zarówno duroplast, jak i płyta MDF są surowcami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. W łazienkach i toaletach, gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo styczności z wodą, środkami czystości czy kosmetykami, to bardzo ważne.

Wybierz mądrze, postaw na wolnoopadające deski do WC

Nasze deski sedesowe nie tylko są dyskretne, higieniczne i praktyczne, ale również dostępne w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Może to być imitacja drewna albo fragment zdjęcia. W ofercie dominują motywy nawiązujące do natury i morza, więc z pewnością znajdziesz taki, który przypadnie Ci do gustu. A może wolisz wygląd naturalnego drewna? Również takie modele znajdują się w naszej ofercie desek z płyty MDF. Wymiana jej na model wolnoopadający nie tylko wyraźnie poprawia komfort użytkowania. Jest to również doskonały i niedrogi sposób na odświeżenie wyglądu łazienki bądź toalety bez robienia wielkiego remontu. Jeśli więc marzysz o drobnym liftingu swojej toalety, zakup deski WC wolnoopadającej to świetny pomysł. Trwała i atrakcyjna wizualnie z pewnością będzie służyć przez długi czas.