• Nawadnianie

 

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. węże do nawadniania kropelkowego, które przydadzą się podczas codziennych prac w ogrodzie. Znacząco wpływają one na kondycję roślin, a także przydomowego trawnika, pozwalając utrzymać je w dobrym stanie. Oferowane węże są częścią systemu nawadniania kropelkowego- układa się je na ziemi między roślinami. Wąż kropelkowy stanowi główny element całej instalacji. Do węża doprowadzana jest woda z kranu. System może składać się jeszcze z innych elementów, w zależności od tego, jakie są nasze oczekiwania. Klientom umożliwiamy zakup m.in. linii kroplującej z niezbędnymi akcesoriami.

Węże nawadniania kropelkowego - wygodnie i nowocześnie

Jednym z proponowanych produktów jest linia kroplująca 16/33/100m LK100-K z kompensacją ciśnienia o średnicy 16 mm i długości 100 m, a także z emiterami co 33 cm. Do wspomnianego produktu dołączanych jest 80 sztuk dodatkowych akcesoriów, ułatwiających korzystanie z linii. Linia nawadniającawykonana została w technologii Anticracking, która jest gwarancją wysokiej odporności na wszelkiego rodzaju załamania. Tym samym zyskujemy pewność, że zakupiona linia niezawodnie posłuży nam przez długi czas. Co ważne, linia nawadniającajest też odporna na promieniowanie UV, a także zapewnia dużą plastyczność.

Jej długość wynosi aż 100 m, co pozwoli na swobodne ułożenie linii również w większych ogrodach. Nominalny rozchód wody na emiter wynosi 2,1 l/h, a rozchód wody na emiter przy ciśnieniu 2,5 bar to 2,08 l/h. Do zestawu będącego częścią systemu nawadniania kropelkowegodołączone zostały wspomniane akcesoria. Należą do nich m.in. kolanko wciskane, trójnik wciskany, okular, złączka prosta, korek, czy też szpilka do mocowania linii kroplującej do ziemi.

Kolejnym, wartym uwagi produktem jest linia kroplująca - wąż kropelkowyz kompensacją ciśnienia o średnicy 16 mm i długości 50 m z emiterami co 33 cm. Do linii dołączonych zostało 40 sztuk dodatkowych akcesoriów. Co ważne, do kroplowania w całejlinii nawadniającejzastosowano niezwykle nowoczesne, cylindryczne emitery z silikonowymi wkładkami, które blokują wypływ wody do momentu, gdy nie zostanie osiągnięte w rurze odpowiednie ciśnienie. 

Polecamy również wąż kropelkowybez kompensacji ciśnienia o średnicy 16 mm i długości 100 m. Linia pracuje przy ciśnieniu wewnętrznym do 4,0 bar. Ułożenie linii jest bardzo proste i następuje tak samo, jak przy wcześniej wymienionych produktach - linię nawadniającąwystarczy rozmieścić pomiędzy roślinami.