• Podnośniki samochodowe

W pojazdach mechanicznych może dochodzić do wielu usterek. Są też czynności wykonywane okresowo, nawet na sprawnych autach. Zalicza się do nich m.in. zmiana koła. Dokonujemy jej wtedy, gdy stara opona ulegnie uszkodzeniu, ale też zmieniamy opony na letnie i zimowe. Zadanie to można zlecić wulkanizatorom, ale też wykonać samodzielnie. Wówczas niezastąpione są podnośniki samochodowe.

Podnośnik samochodowy mobilny - szerokie zastosowanie

Największą zaletą, jaką wyróżnia się mobilnypodnośnik samochodowy, jest jego wielkość i możliwość składania. Dzięki temu, że zajmuje niewiele miejsca, zabierzesz go w każdą podróż. Podnośniki samochodowe stosuje się najczęściej w czasie wymiany koła, a ta może okazać się konieczna w każdej chwili, nawet na środku drogi. Mając przy sobie koło zapasowe i lewarek hydrauliczny nie musisz martwić się, w jakim miejscu dojdzie do usterki. Wymiana opony nie będzie wymagała dostania się do warsztatu samochodowego ani dzwonienia po pomoc w odholowaniu. Używając podnośnika samochodowego żaba bez trudu i ryzyka wymienisz oponę na nową w każdych warunkach.

Dla kogo jest podnośnik samochodowy hydrauliczny?

Bycie kierowcą nie oznacza doskonałej znajomości pojazdów i umiejętności poradzenia sobie z każdą awarią. Z bardziej skomplikowanymi problemami lepiej udać się do mechanika. Jednak zmiana koła dla wielu jest prostym zadaniem, które można wykonać bez wsparcia, także na ulicy. Trzeba tylko mieć odpowiednie narzędzia. Podnośnik samochodowy hydrauliczny to mocny, stabilny produkt, pozwalający unieść jedną część auta na czas zmiany koła. Bezpieczeństwo jest tu bardzo ważne. Nasze podnośniki samochodowe są skonstruowane tak, aby zapobiegać nagłemu opuszczaniu samochodu. Nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Produkty, które Ci oferujemy, to doskonała opcja dla każdego kierowcy, który chce mieć w podróży możliwość naprawienia drobnych usterek. 

Jakie podnośniki samochodowe wybierać?

Pełnią one podobne funkcje, ale kierowcy stosują różne podnośniki samochodowe. Dużą popularnością cieszą się lewarki trapezowe, które są proste w użyciu i stabilne. Dają też dobry dostęp do dolnej części auta, zwiększając wygodę w czasie wymiany koła. Podnośnik samochodowy żaba może być stosowany nawet przez kierowców niebędących specjalistami od naprawy pojazdów. Dodatkowym atutem naszej oferty jest dostępność gum ochronnych, stosowanych na każdy podnośnik samochodowy mobilny. Pozwalają one uniknąć uszkodzenia karoserii i stabilizują auto swoją antypoślizgową powłoką.