• Pompy do cieczy

Pompy do cieczy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego sellnet.pl, w którym znalazły się profesjonalne rozwiązania pompowe. Proponujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia, a także akcesoria, takie jak węże strażackie do szamba, przeznaczonedo przepływu czystej i brudnej wody, a także do przepompowania szamba lub tłoczenia wody. Dostępne tutaj produkty umożliwiają efektywną pracę.

Przy zastosowaniu wysokiej jakości urządzeń Klienci zyskują pewność bezpiecznej i skutecznej pracy. Pompy do cieczy, które znalazły się w naszym asortymencie, posiadają zawory uniemożliwiające cofanie się zawartoścido węża ssącego, co znacznie ułatwia obsługę urządzeń, pozwalając uzyskać lepsze efekty. Nowoczesna budowa urządzeń przekłada się również na komfort pracy.

Wysokiej jakości pompy do paliwa

Klienci poszukujący najskuteczniejszych rozwiązań umożliwiających dużą dokładność kontroli przepływu oraz dozowania cieczy odnajdą tu urządzenia, dzięki którym praca stanie się znacznie przyjemniejsza. Wśród dostępnych produktów znalazły się elektryczne pompy do paliwa. Tego typu urządzenia to zarówno zestawy z pistoletem oraz wężami do przepompowywania oleju napędowego, jak i uniwersalne pompy zanurzeniowe, przeznaczone do przepompowywania cieczy np. szamba.Dostępne w naszym sklepie produkty wyróżniają się solidną konstrukcją, umożliwiającą dłuższą eksploatację urządzeń.

Profesjonalne pompy do paliwawykonane z solidnych materiałów dają Państwu okazję do skutecznej pracy i łatwej obsługi. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się niewielką wagą, co przekłada się na ich mobilność. Lekkie, solidne pompy idealnie sprawdzą się podczas użytku prywatnego.  

Trwałe węże strażackie

Sklep sellnet.pl posiada również w swoim asortymencie wytrzymałe węże strażackie. Akcesoria te przydają się do przepompowywania i tłoczenia wody czystej, brudnej, a także szamba.Rozwiązania tego rodzaju są przeznaczone do pracy z pompami spalinowymi i elektrycznymi. Szukając najlepszych akcesoriów, warto postawić na solidny wąż strażacki do szamba, wykonany z trwałych, sprawdzonych materiałów.

 

W naszym sklepie znalazły się węże strażackie o długości od 20, do 30 metrów, umożliwiające pracę na dalekie odległości. Akcesoria z szybkozłączkami umożliwiają szybki, a przy tym wyjątkowo prosty montaż proponowanych tutaj modeli. Oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz termiczną. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.